"Hall hunt - must ja kuld! - Kanada 20 $ 2021.a. 1-untsine 99.99% hõbemünt roodiumi ja kullatisega

Hind:
249,00 €
Kogus: - +
Saabub müügile 3. augustil

Emiteerija: Kanda Rahapaja Royal Canadian Mint
Nimiväärtus: Canada $ 20.00
Läbimõõt: 38 mm
Kaal: 31.9 g
Hõbe: 99,99%
Kvaliteet: matt Proof
Tiraaz: 4 500

Hundi duaalsus on osa sellest, mis meid selle poole tõmbab ning selle olemasolu yin ja yang on see, mida see hõbemünt väljendab. Sajandeid on lastelugudes ülimalt intelligentset ja sotsiaalset loomaliiki ülekohtuselt kasjastatud kelmi ja kaabakana. Kuid just jahiinstinkt muudab tabamatu hundi oluliseks osaks oma ökosüsteemis, kus see aitab säilitada tasakaalu taimestiku ja loomastiku, kiskja ja saagi vahel.

Claude Thivierge'i ümmargune peegelpildis kujundus hallist hundist (Canis lupus) kontrastset "yin ja yang" stiilis. Kaks hunti on paigutatud koonud vastakuti, et illustreerida tihedaid sotsiaalseid sidemeid, mis karja liikmete vahel on ja iga hunt on oma pilgu vaataja poole pööranud. Kuld- ja must roodiumkate jagavad pildi suurepäraselt kaheks vastandlikuks, kuid üksteist täiendavaks pooleks. Esiküljel on kujutatud Susanna Blunti poolt loodud tema Majesteedi kuninganna Elizabeth II portree, mis on samuti kullatud.

Sarnased tooted

Läbimõõt: 27 mm
Kaal: 7.96 g
Hõbe: 99,99%
Kvaliteet: Proof
Tiraaz: 15,000
Emiteerija: Kanda Rahapaja Royal Canadian Mint
Nimiväärtus: Canada $ 3.00

See armas hõbemünt on pakendatud stiilsesse kinkekarpi, kaasas sertifikaat.

Armastus on kirg, mis lööb nagu Cupidi nool, kuuluvustunne, mis ühendab kahte hinge. See on sõprussuhe, mis täidab meie elu õnne, suurendab meie rõõmu ja vähendab meie kurbust. Armastus on ka perekondlik side, mis toidab, seob ankrusse ja toetab meid headel aegadel ja halbades tingimustes. Kõigis selle erinevates vormides on väljendatud armastus näituse kõige tähtsamatele inimestele. Tähistage seda armastuse kingitust igavese kimbuga. Swarovski® kristall muudab selle kauniks kiindumuse väljenduseks.
Värvilised lilled mündil kajastavad armastuse erinevaid vorme: sõprus tsinnias; meelespea aegumatu ühendus; kosmos sügavate tunnete jaoks ja karikakrad puhta imetluse sümbolina. See on täiuslik sümbioos pühendumusest, tunnustusest ja tänutundest kahe inimese erilise sideme jaoks, mida esindavad kaks Swarovski® kristalli.

Kas teie eriline ja kõige kallim on väsinud lillede ja šokolaadide saamisest? Proovige siis seda puhast hõbemünti, mis tähistab teie armastust. See kindlasti mõjub!

70,00 € (11%)
79,00 €

Taas saadaval juuni keskel.

Nimiväärtus: 1 $
Hõbe: 99.9 %
Kaal: 15 g
Mõõtmed: 25 x 21,1 mm
Kvaliteet: Antiikviimistlus
Tiraaź: 9999 ehtemünti

99,00 €
Saabub müügile augustis

Kuld: 99,99%
Kaal: 0,5 g
Läbimõõt 11 mm
Tiraaź: 5000 münti

Münt on kinkekarbis, kaasas sertifikaat.

Võluv tiiger on uhkelt eksponeeritud 0,5-grammisel kuldmündil. Tiiger on ümbritsetud ülitäpse ornamendiga ja selle tiraaž on vaid 5000 tükki.
95,00 €
Saabub müügile augusti algul

Nimiväärtus: 20 $ Palau
Kaal: 3 untsi
Hõbe: 99,9%
Läbimõõt: 55 mm
Tiraaź: 999 tk

Tiffany Kunst mündikollektsioon on ilma igasuguste kahtlusteta maailma üks edukamaid modernsete müntide kollektsioone, olles võitnud viis erinevat disainiauhinda ja kogunud mitmeid teisgai tunnustusi. Tiffany mündikollektsioon on ideaalseks näiteks sellest, kuidas on võimalik kasutades kaasaegse mündivermimise kaasaegset taset saavutada esteetiliselt kaunis lõpptulemus.

Paljude aastate jooksul, mil Tiffany Art seeria on eksisteerinud, on arvukad vermimistehnika edusammud võimaldanud sarjal igal aastal uuele tasemele tõusta. 2021. aastaks tutvustab CIT uhkusega selle auhinnatud sarja "kvant-hüpet"!
Meil on hea meel esitleda, Metropolis. Esimene Tiffany Art seeriast, millel on kuulsad linnamaastikud. Esimesena on au sees linn Armastuse linn - Pariis.

Tagaküljel on Prantsuse pealinn linnulennult esile tõstetud valitud hooned nagu Eiffeli torn, Notre Dame ja Triumfikaar. Tänu täiustatud smartminting®-tehnoloogiale saate väga üksikasjalikus tohutus teedevõrgus hõlpsasti kaotsi minna. Esikülg kujutab Pariisi üht kaunimat ja ekstravagantsemat silda Pont Alexandre III. Oma silmapaistvate skulptuuride ja elementidega on see sild klassifitseeritud prantsuse mälestusmärgiks. Tiffany Art klaas, mille jaoks seeria on tuntud, on tehtud täiesti uuel viisil, kuna näete, et see tuul läbi linna kui Seine'i jõe kujutis. See, kuidas türkiissinine värv klaas mündi sõna otseses mõttes pooleks jagab, on numismaatilise tehnoloogia murranguline saavutus!

Metropolis Paris - l’amour toujours.
750,00 €
Saabub müügile 3. augustil

Emiteerija: Barbados
Hõbe: 99,9%
Kaal: 3 untsi
Läbimõõt: 60 mm
Kvaliteet: Antiikviimistlus
Tiraaź: 999 tk
SILMAS MERE EI OLE KUNAGI TEINUD OSAVAT PURJURIT

Tähistame maailma esimest ümbermaailmareisi liikuva rattadetailiga 3 oz hõbemündil

Magellan oli esimene inimene, kes purjetas ümber maailma - sel aastal on tema 500. surma -aastapäev!

Klassikalise numismaatika uuenduslikus võtmes - suurepärane disain.
Spetsiaalne emaiga viimistlus kaitseb mündi liikuvat, kullatud keskosa ja seda võib puudutada paljaste kätega.
Eksklusiivses puidust kinkekarbis ja individuaalselt nummerdatud autentsussertifikaadiga.


299,00 €