Jaan._650x890pxl_4.jpg (268 KB)

Ostutingimused

Aurea Regina OÜ (reg. Kood. 14188546) asukoht Vana-Viru 5 Tallinn 10111 veebipoe www.aurearegina.ee üldtingimused

 

Vormistades tellimuse www.aurearegina.ee veebipoest, aktsepteerib Klient kõiki Aurea Regina OÜ e-poe üldtingimusi.

 1.  Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Tingimused kehtivad kõigi isikute (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.aurearegina.ee (edaspidi Aurea Regina, veebipood) vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

Veebipoes müüdavate kaupade hinnad on märgitud toote juurde Euro vääringus ja sisaldavad Eesti Vabariigi seadusele vastavat käibemaksu

Hinnale lisandub tasu kauba kohaletoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub valitud kohaletoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu valikud kuvatakse tellimuse vormistamise juures.

Teave kauba kohta on esitatud veebipoes vahetult kauba juures.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Aurea Regina OÜ e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

 Aurea Regina OÜ on õigustatud E-Mündipoe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendada. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje www.aurearegina.ee kaudu. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel www.aurearegina.ee. Kui Klient edastab oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist,  kohaldatakse Kliendi ja Aurea Regina OÜ vahel tekkinud õigussuhtele Kliendi poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

 

2. Tellimus

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus (Eurodes), mille saab tasuda pangalingi kaudu, deebet- või krediitkaardiga või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Aurea Regina OÜ arvelduskontole. Pangalingi ja pangakaardi teel makse jõuab Müüja arveldusarvele mõne hetkega. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas - pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel EveryPay AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Muust pangast makset alustades peab makse olema laekunud vastavalt pankadevahelise arvelduse kiirusele, kuid mitte hiljem kui järgmise pangapäeva kella 12.00. Kui makse ei ole laekunud tingimustes määratud aja jooksul või laekub hiljem on müüjal õigus tellimus tühistada. Hilinenud makse tagastatakse sellisel juhul ostja pangakontole esimesel võimalusel, hiljemalt 2 pangapäeva jooksul.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kaubakättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul teate saatmisest.

Tellimuse tegemisel saadetakse  Kliendile automaatselt tellimuse kinnitus koos müügilepingu üldtingimustega, mida ostjal on võimalik salvestada ja taasesitada.

Tellimus jõustub kui kauba eest on tasutud ja makse jõuab Aurea Regina OÜ arvele pangalingi ja maksekaardi kaudu tellimuse tegemise momendil.  Tellimuse vormistamisel on võimalik valida, kas tellimus kohaletoimetamise viis (Omniva kullerteenuse, Omniva pakiautomaat) või väljastatakse Aurea Regina OÜ kauplusest Vana – Viru tn 5 Tallinnas, kaupluse lahtiolekuaegadel E-R 10-17; L 11-16.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ja vastav hinnainfo on kuvatud tellimuse vormistamise juures. Posti teel kohaletoimetamiseks on kohustuslik märkida kontakttelefoni number, et Omniva saaks edastada paki saabumist puudutava teate. Pakk toimetatakse kohale 2-3 tööpäeva jooksul sõltuvalt tellimuse esitamise kellaajast. Tööpäeval enne kella 16.00 vormistatud tellimused postitatakse samal päeval. Nädalavahetusel või riiklike pühade ajal sooritatud tellimused toimetatakse kohale ülejärgmisel tööpäeval.

Omniva kuller toimetab tooted Kliendi poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik.

Palume kontrollida tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Aurea Regina OÜ ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

Omniva kullerteenuse ja Omniva pakiautomaadi hind kehtib ainult Eesti riigisisese kohaletoimetamise korral. Välisriiki toimetamisel palume hind eelnevalt täpsustada saates vastavasisulise e-kirja aadressile: pood@aurearegina.ee

E-poest tellitud kauba pakendi saab tasuta ära anda siin: www.kuhuviia.ee.

 

NB! Hinnad kaupluses ja veebipoes võivad erineda!

 

3. Taganemisõigus ja toote tagastamine.

Aurea Regina OÜ jätab endale õiguse tellimus tühistada juhul, kui erakorralistel põhjustel ei ole võimalik tooteid müüa, tagastades Kliendile kogu Kliendi poolt makstud raha viivitamatult.

Tellimuse tühistamise võimalikud põhjused:
-  Arvutirike, või inimlik eksimus, mille tõttu ei vasta toodete hinnad või laoseisud tegelikkusele.
-  Erakorraline olukord maailmaturul, mille tõttu väärismetalli hind muutub oluliselt.
Kui tellimuse täitmine osutub võimatuks võtab Aurea Regina OÜ Kliendiga ühendust, et kokku leppida uued tingimused või tagastada Kliendile kogu makstud raha viivitamatult.

Kliendil on õigus peale toodete eest tasumist, kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates vastavasisulise avalduse Müüja e-poe elektronposti aadressile pood@aurearegina.ee

Peale kauba kättesaamist on õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul täites Lepingust taganemise avalduse saab alla laadida siit

 Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Ostetud tooted tagastatakse Aurea Regina OÜ-le, saates aadressile pood@aaurearegina.ee vastavasisulise taganemisavalduse koos tellimuse numbriga, oma arvelduskonto andmete ning aadressiga, või helistades Aurea Regina OÜ kontakttelefonil 6018088.

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Kodustes tingimustes on kliendil õigus tutvuda tellitud toodetega üksnes viisil, nagu lubataks seda teha tavapäraselt poes. Nt. soovides tagastada või ümbervahetada mündialbumite vahelehti, milles on münte vm esemeid säilitatud ja plastikul on selgelt näha mündi vm ruumilise eseme jäljed, on müüjal õigus vähendada tagastatava summa väärtust vastavalt toote müügiväärtuse vähenemise võrra. Münditasku suuruse kindlakstegemiseks ja selle sobivuses veendumiseks piisab eseme asetamiseks plastiktasku peale

 

Väärismetallist tooted tagastamisele ja ümbervahetamisele ei kuulu!

Klient on kohustatud toote avama piisava hoolsusega, et mitte kahjustada pakendit ega toodet Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasuvastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – sertifikaadid  jms). Kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb Teil tagastada kogu komplekt (ehk siis kõik, ka kingituseks saadud tooted).

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

NB! Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

 

4. Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul aadressile Aurea Regina OÜ, Vana - Viru 5 Tallinn 10111, veebipoe poole, saates e-kirja aadressile pood@aurearegina.ee või helistada telefonil:+372 6018088.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Kliendi poolt näidatud pangakontole hiljemalt 5 tööpäeva jooksul arvates nõuetele mittevastava toote saabumisest müüja valdusesse.

 Aurea Regina OÜ ei vastuta:

1) Kliendi süül toote halvenemise/kahjustumise eest; (nt. Keelatud on mündi kapsli avamine. Sellise teo tagajärjel müügigarantii katkeb ning müüja ei vastuta sõrmejälgede või kriimustuste tekkimise eest avatud või kukkumise vm mehhaanilise vigastuse tagajärjel kapsli purunemise korral. Ettevaatamatuse tõttu rikutud toode ei kuulu tagastamisele ega ümbervahetamisele.

2) puuduste eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel;

3) toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

 5. Vastutus ja vääramatu jõud

 5.1. Aurea Regina OÜ vastutab Kliendi ees ja Klient vastutate Aurea Regina OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

5.2. Aurea Regina OÜ ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Aurea Regina OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist Aurea Regina OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

 6. Otseturundus ja isikuandmete töötlemine

 Veebipood kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Kui ostja on andnud kliendilepingu sõlmimisel või muul viisil nõusoleku andmete turunduslikuks kasutamiseks, kasutab Aurea Regina OÜ neid andmeid Üldtingimustes fikseeritud tingimustel ja eesmärgil sh, ka ostjatele toodete personaalse otseturundus-, kampaania ja sooduspakkumuste edastamiseks elektrooniliste kanaliste kaudu (nt. e-posti või SMS teel)

 7. Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e- kirja aadressile pood@aurearegina.ee või helistada kaupluse lahtiolekuaegadel telefonil: 6018088.

Kui Ostja ja Müüja ei suuda vaidlust lahendada, on tarbijal on õigus pöörduda pädeva järelvalveasutuse poole, milleks on Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Amet  e-post:avaldus@komisjon.ee. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin.

Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada tarbija ja ettevõtja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi, mida pooled ei suuda lahendada kokkuleppe teel. Kliendi kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Klient võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

8. Küsimused

E-poe tellimustega seotud küsimustele vastatakse ettevõtte tööaegadel E-R kella 10-17;

L 11-16 telefonil: 6018088  või meiliaadressil pood@aurearegina.ee

 Kaasajastatud 01. detsember  2021