Jaan._650x890pxl_4.jpg (268 KB)

Mao aasta 2025 -Vanuatu 20 Vatu Ehtsa mageveepärliga ja kullatisega 1-untsine 99,9% hõbemünt

Ühik: tk
Hind:
139,00 €
Kogus: - +
Saabub müügile juunis

Kaal: 1 unts
Nimiväärtus: 20 Vatu
Hõbe: 99,9%
Läbimõõt: 40 mm
Vermimiskvaliteet: proof, osaline kullatis ja värvitud mageveepärl
Tiraaź: 4888 tk

Sellel mündil on 24k kullatud madu, mida ümbritsevad bambusmotiivid, mis sümboliseerivad pikaealisust ja vastupidavust. See münt hõlmab Hiina sodiaagi olemust mao aastal.
Mao avatud suuga hoiakut rõhutab sädelev lilla mageveepärl.
Olge kiire ja lisage see piiratud väljaandega münt oma Hiina sodiaagikogusse
Sarnased tooted
Saabub müügila mais 2024

UUS formaat - A4

Kataloog sisaldab informatsiooni kõigi euro käibe- ja meenemüntide ning paberrahade kohta, mis on euro ühisraha käibel oleku ajal alates 1999.a. erinevate euroliidu liikmesriikide keskpankade poolt emiteeritud. Rikkalikut illustreeritud kataloog on ingluse keelne.
19,95 €
Saabub müügile juunis 2024

Nimiväärtus: 5$
Hõbe: 99.9 %
Kaal: 2 oz
Läbimõõt: 50 mm
Kvaliteet: Antiikviimistlus
Tiraaź: 500 münti

"Roosa pärl ja Dragon" on kolmas münt kollektsioonist "Jumalikud pärlid", mis tähistab harmoonilist tasakaalu draakoni tohutu kohaloleku ja pärli rahuliku ilu vahel. See on narratiiv vastandlikest jõududest, mis eksisteerivad koos suurepärases ühtsuses.

Draakon on nelja elemendi – tule, vee, maa ja õhu – omadusi ühendav valguse ja pimeduse, Päikese ja Kuu, mehelikkuse ja naiselikkuse ning kõigi vastandite ühtsuse sümbol. Hiina mütoloogias sümboliseerib häid jõude,
Hiinas seostatakse draakonit vee elemendiga. Samuti peetakse draakonit, võimu, tugevuse ja õnne sümboliks.

Sellel hõbemündil on kujutatud üht kõige pühamat Hiina folkloori, sümbolit, mis jutustab üleloomulikust küllusest ja imelisest paljunemisest. See kujutab Hiina draakonit oma maagilise pärliga.

Draakoni müüdi otsese ja söna-sônalt esituseks on mündil ehtne pärl, mille ümber osaliselt kullatud
draakoni hingeõhk.

Üldlevinud uskumuste kohaselt tähistab maagiline draakon õitsengut, kuninglikkust ja jõukuse jõudu. Kõrgreljeeftehnikas zoomorfse kompositsiooni draakonilaadsed motiivid annavad edasi külmade kaalude teravaid servi ja draakoni kehakumerused loovad vöö ümber mündi keskele sisestatud ehtsa pärli. Olles kullatud kallihinnalise merepärli tulise hingeõhuga ümbritsenud, kuulutab draakon oma väge, mida saavad vastu võtta vaid tõelised ilu ja jõu tundjad.
299,00 €
Nimiväärtus: 10 €
Hõbe: 99,9 %
Mõõtmed 90 x 69 mm ja 80 x 62 mm
Kaal:2 x 500 g
Tiraaź: 250 komplekti

See kaunis kahest 500 ghõbemündist komplekt on pühandatud tuntud Euroopa kunstnikkule: Salvator Dali. Selles komplektis: Mälu püsivus ja Püha Antoniuse kiusatus. Värvitrükis, Proof-kvaliteediga ja ametlikus spetsiaalses karbis koos autentsussertifikaadiga. Piiratud tiraaž ainult 250 komplektiga kogu maailmas!

Monnaie de Paris avaldab oma kollketsiooniga austust Prantsusmaa muuseumide suurte meistriteostele või Prantsusmaal maalitud teostele.
2021.a. kollektsioon pühendati suurmeister Salvador Dali loomingule.

Mündi esikülg kujutab endast Salvador Dali kuulsat meistriteost "Mälu püsivus". Seda seeriat määratlev teema (Museum masterpiece) "Muuseumi meistriteos" on paigutatud mündi paremasse alaossa ja sobitub teosega. Taustal on kujutatud Beaubourgi fassaadi, kus on korraldatud mitmeid Salvador Dali teoste näitusi, viimati 2013. aastal. Kujunduses on ka teose ja kunstniku nimi. Vasakul on aasta 2021.

See kujutab mitmeid vaateid paljudele suurtele Prantsuse muuseumidele. Ülemises vasakus servas asuv Musée d'Orsay sisevaade on äratuntav selle eristava kella järgi. Selle kõrval on vaade Louvre'i fassaadile Napoleoni sisehoovist, kus asub püramiid. Nende kahe elemendi all on freskol Hôtel Salé, kus asub Picasso muuseum. Tagakülje alumisest osast avaneb vaade Hôtel Bironi fassaadile, praegusele Rodini muuseumile ja ülalpool kuulsale Centre Pompidou trepile. Tagaküljele on kirjutatud ka nimiväärtus ja sõnad „République Française”.
3400,00 €
Saabub müügile juulis

Nimiväärtus: 25 Cooki saarte dollarit
Kaal: 5 untsi
Hõbe: 99,9%
Läbimõõr: 65 mm
Tiraaź: 688 tk
Ehtne pärlikarbi sisu!

Kaasas nummerdatud sertifikaat. Luksuslikus kinkepakendis!

Pärlmutter (inglise keeles Mother of Pearl = Pärli Ema) on merekarbi küütlev sisekülg, mille peal kasvavad pärlid. Räägitakse, et pärlmutter aitab külge tõmmata küllust, kaitseb negatiivsete mõjude eest ning transformeerib negatiivseid energiaid. Seda omapäraselt küütlevat mineraali on juba ammustest aegadest kasutatud ehete valmistamiseks ning alates 2012 aastast on selle loodusliku materjali võlu hakatud kasutama ka müntidel.
499,00 €
Saabub müügile juulis


Nimiväärtus: 2 000 Fr
Kaal: 62,2 g
Hõbe: 99,9%
Läbimõõr: 55 mm
Tiraaź: 500 tk
Lasuriidi poolvääriskivi

Euraasia rohumaadel asusid sarmaatlased, võimsad hõimud, kus naised võitlesid koos meestega.

Digitrükiga rikastatud münt illustreerib ilmekalt sarmaatlasi nende elemendis – hobuse seljas, vibud vinnastatud, silmad suunatud avarale horisondile, mida nad kutsusid koduks. Sügavsinine lasuriidi kristall meenutab tohutut kaardistamata taevast, mille all naissõdalased oma võidud nõudsid.

Sarmaatlased inspireerivad meid elama elu, mis on täis julgust, sõltumatust ja ohjeldamatut vabadust.
299,00 €