Kanada Vahtralehe mündi 30. sünnipäev 1-untsisest 30 $ 2018.a 99,99% hõbemündist ja 2-untsisest 99,99% hõbeplaadist ja komplekt

Hind:
299,00 €
Kogus: - +
Kaal: 1 untsine münt ja 2 untsine plaat
Hõbe: 99,99%
Nimiväärtus: 5 $ CAD
Mõõtmed: mündi läbimõõt 38 mm, plaat 50 x 80 mm
Nummerdatud sertifikaat

Kanada Rahapaja austusavaldus 2018.a. sünnipäevalapsele - 30. aastaseks saavale Kanada Vahtralehe mündile!

Juubeliaasta kujundusega mündi disain on laiendatud ka hõbeplaadile. Elegantses pakendis 2-untsisest plaadist a 1untsisest mündist koosnevaid komplekte on vaid 5 000 komplekti!


VideoSarnased tooted

Kaal: 1 unts
Nimiväärtus: 5 $
Hõbe: 99,9%
Läbimõõt: 38,61 mm
antiikviimistlus
Tiraaź: 999 tk

Mängutoos laste unelauluga


Hällilaulu münt on täiesti ootamatu ja uudse lähenemsega hõbemünt, mis on ideaalseks kingituseks beebi sünni puhul. See isegi täiskasvanuile mällu pildi õnnelikust lapsepõlvest ja meenutab aegu kus lapsena või ka juba täiskasvanueas põnevusega taevas säravaid tähti oleme uurinud. Hällilaulu hõbemünt on midagi enamat kui lihtsalt münt ja seda mitte üksnes tema sõnumi tõttu, vaid ka väga kõrge,smartminting© vermimiskvaliteedi poolest. Antiikviimustelusega üheuntsisel hõbemündil on kolm väga täpselt välja lõigatud südamekest ja mündi servast üle ulatuva südame tegumisel küljele on võimalik graveerida lapse sünnidaatumid.
Mängutoosi pöörlevale jalale asetatav münt keerleb muusika mängimise ajal ning erilise lisaefekti loob mündi siluett mängutoosi kaanel olevas peeglis. Ja kõik unistused täituvad...

175,00 €
Detailirohke kõrgreljeeftehnika ja ülitäpse väjalõikega 1-untsine hõbemünt on osa kollektsioonist “Austraalia loomad”

Nimiväärtus: 250 $
Hõbe: 99.9 €
Kaal: 31.1 g
Läbimõõt: 50 mm
Kvaliteet: Prooflike
Erisus: Flaweless Cut-out tehnika
Tiraaź: 7 500 münti99,00 €
Läbimõõt: 27 mm
Kaal: 7,96 g
Nimiväärtus: CAD 5 $
Hõbe: 99.99%
Vermitud kogus: 4000 tk
Kvaliteet: Proof
Emiteerimise aasta: 2019

Kanada rahapaja sodiaagimärkide seeria uus münt on pühendatud Kalade tähemärgile (20. veebruar - 20. märts).

20 Swarovski® kristalli ümbritsevad taevasinist mündi keskosa, millel on kujutatud Kalade sodiaagimärgi sümboolikat.

Münt on pakendatd kinkekarpi, kaasas sertifikaat.

Kalad (lad. k. pisces) (♓) on kaheteistkümnes sodiaagimärk.

Sodiaagi viimane märk võtab kokku kõigi eelmiste märkide kogemused. Kalade Päikesega inimesel on teiste märkide esindajaist tugevam tervikutaju, ta ei tähtsusta detaile üle, halvemal juhul võib neile isegi liiga vähe tähelepanu pöörata. Kalasid iseloomustab hea fantaasia, tundlikkus, altruism, sageli on nad looma- ja loodusesõbrad või omavad kunstiandeid. Intuitsioon on neil tugev. Neil ei pruugi olla palju energiat, sest nad kipuvad enda peale võtma ka võõraid muresid, sageli globaalseid probleeme. Tugeva tervikutaju tõttu on neil raskem tajuda piiri iseenda ja teiste vahel. Negatiivse poole pealt kalduvad Kalad teistest sagedamini mõnuaineid tarvitama ning probleemide eest põgenema.

Kuu Kalade märgis viitab inimesele, kes on uutes situatsioonides paindlik ja oskab vooluga kaasa minna. Ta on väliste mõjude suhtes ääretult vastuvõtlik, võib tajuda teiste tundeid nagu enda omi ning omaks võtta nende hoiakuid. On tundlik ja seetõttu ka teiste suhtes üsna empaatiline. Halvema poole pealt võib inimene olla liiga emotsionaalne, viletsa reaalsustajuga ja kippuda ennast haletsema, selle asemel et probleemidele aktiivselt lahendust otsida
79,00 €
Saabub müügile augustis 2019. Suure rahvusvahelise huvi ja väga piiratud tiraaźi tõttu on soovitav teha tellimused viivitamata!

Muljetavaldavalt kaunis hõbemünt on saadaval 3 variandis, 1, 2 ja 5 untsi.

Hõbe: 99.99%
Tiraaź: 2 500
Läbimõõt: 38.61 mm
Kaal: 2 untsi
Vermimiskvaliteet: bu

Esmakordselt numismaatika ajaloos, - uus seeria "Allegoria", mille järgnevatel müntidel, kohtub Germania legendaarsete rahvuslike isikutega sümboolsetes tingimustes.

Esikülg:
Allegoriate esimesel mündil on kaks ajaloolist maad: Germania ja Britannia. Varasematel mündidel on Germaniat kujutatud loorberitest pärja ja kilbiga. Seekord jääb tema mõõk rahulikult oma kohale tema talje külge kinnitatud tuppe ja ta viipab käega Britanniale. Lady Britanniat on tuntud ilusa ja mõistliku naisena. Uuel mündil on Britanniat kujutatud tema iseloomulike aksessuaaridega - rooma kiiver, kilp ja harpuun, mis viitab tema maa endisele seotusele merega. Me saame otsida nende kahe Amazoni sümboolikat nii ajaloolises kontekstis kui ka praegustes sündmustes…

Revers:
Selles disainis sisalduv sümboolika esindab moraalseid põhimõtteid ja üllasid väärtusi, mis on tänaseni asjakohased.
Tammepärg sümboliseerib lojaalsust, stabiilsust ja rahvuslikku ühtsust. Varem võisid seda kanda ainult inimesed, kes kasutasid tohutut jõudu - vaimu, lihast või maagiat.

Kilp on kaitsev osa relvastest, mida kasutasid nii ratsa kui jalgväelased alates pronksiajast, läbi antiikaja kuni keskajani. See on kuulunud suurimate sõdalaste kuvandi juurde, kuna see on jumalate ja kangelaste atribuut, tõe, ustavuse ja usalduse sümbol.

Heraldika kroon on ka autoriteedi ja aadli sümbol. Eespool nimetatud sümbolid vastavad otseselt Germania ja Britannia esindatud väärtustele. Siinkohal on oluline teada, et mündil olev vapp on kujundlik ja see ei esinda ühtegi üllast perekonda ega kuningriiki.

Kuna Germania on ajalooline maa ja pole kunagi olnud ametlik riik, otsustasid mündiseeria loojad pakkuda oma tõlgenduse vapist.

Kroonitud kilp on jagatud neljaks osaks, millest igaühel on traditsiooniline tähendus, mida täpselt määratleb heraldika.

Vapi vasakus ülanurgas asub Germania Mint'i kahe peaga kotkas - Rooma mütoloogia sümbol, mis on seotud kõigi päritolu jumal Janusega, uste, väravate, vahekäikude ja sildade valvuriga, lepingute ja liitude patrooniga. Vastaspooltele vaatavad kotka pead sümboliseerivad minevikku ja tulevikku.

Parempoolne ülemine nurk on kaunistatud malelauamustriga, mis viitab tarkusele ja ettevaatlikkusele - iga hea sovereign peaks olema nende iseloomujoonte järgi eristatav.

Vapi vasakus alumises nurgas on kuldsel lindil kolm lille. Nad peidavad kolme väärtust, mis määravad kindlaks tugeva ja sõltumatu rahvuse - ühtsus, terviklikkus ja vabadus.

Vapi paremas alumises on kujutatud metssiga - väga populaarne ja lugupeetud loom Rooma impeeriumis, mis on võimu ja vägevuse sümbol. Vähemalt kolm kuulsat rooma leegionit on kasutanud oma sümboolikas metssiga - Legio I Italica, Legio X Fretensis ja Legio XX Valeria Victrix.


155,00 €

Kaal: 5 untsi
Hõbe: 99,9%
Läbimõõt: 100 mm
Kvaliteet: proof
Vermitud kogus: 500 tk
Nimiväärtus: 10 $

Mündi keskosas on klaasist element, mis led valgustusega karbis loobb erilise efekti.

Eiffeli torn (prantsuse La tour Eiffel) on Pariisi tuntuim ehitis ja populaarseim turismiatraktsioon.

Torn on saanud oma nime kogu projekti juhtinud ettevõtja Gustave Eiffeli järgi, arhitekt oli Stephen Sauvestre. Ehitamist alustati 1887 ja torn valmis 1889. aasta Pariisi maailmanäituseks, et sellega tähistada Prantsuse Revolutsiooni 100. aastapäeva.

Torn on 324 meetrit kõrge ja kaalub 7300 tonni. Eiffeli torn oli 41 aastat maailma kõrgeim ehitis (1889–1930).

399,00 €